ضمانت بازگشت وجه

تمامی محصولات دانلودی سایت  دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰درصدی می‌باشند.  گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد به معنی بازگشت کامل وجه پرداختی به حساب بانکی خریدار  است.

این گارانتی برای کسانی که محصولی از سایت خریداری کرده و آن را به صورت کامل استفاده کرده و راهکارهای آن را به کار بردده‌اند اما نتیجه نگرفته‌اند در نظر گرفته شده‌است.

چرا گارانتی می‌کنیم؟

باور داریم محصولات آموزشی ما به قدری کامل و ارزشمند هستند که در صورت استفاده باعث تغییرات اساسی در زندگی شما می‌شوند.

باور داریم که همراهان مجموعه کسانی هستند که به دنبال پیشرفت و رشد هستند و نه سواستفاده.

به حلال بودن درآمد و رضایت کامل مشتری اعتقاد داریم و نگران این هستیم هرگز باعث نشویم حق کسی ضایع شود. بهترین روش برای اطمنیان از این قضیه گارانتی کامل محصولات است.

خرید محصول آموزشی به دلیل مشخص نبودن محتوای آن دارای ریسک است. به دلیل اعتماد کامل به محصولات خود این ریسک را به صورت صددرصدی می‌پذیریم.

ریسک خرید شما  صفر است.

گارانتی می‌کنیم که:

۱- محصول ما مفید و کاربردی است. البته نتیجه‌گرفتن از محصولات ما نیازمند استفاده کامل و عمل به راه‌کارهای ارایه شده در محصول است. بنابراین اگر محصول را پس از خریداری به طور کامل استفاده کردید و به راهکارهای آن عمل کردید اما نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه دوبرابری بدهید.

۲- محصولات ما با توضیحی که درباره آن‌ها نوشته‌ایم کاملا منطبق است. اگر پس از تهیه محصول متوجه شدید که اطلاعات صفحه محصول با خود محصول یکی نیست می‌‌توانید بلافاصله درخواست بازگشت وجه بدهید.

با توجه به لزوم انجام تمرینات و راهکارها لازم است حداقل ۳۰ روز از خرید شما گذشته باشد تا درخواست بازگشت وجه بدهید. شما از ۳۰ روز پس از خرید محصول تا هرزمان که دوست داشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

قول بدهید که:

۱- محصول تهیه شده را به صورت کامل استفاده کنید.

۲- راه‌کارها و تمرین‌های ارایه شده در محصول را حتما انجام دهید. حتی  اگر احساس می‌کنید این تمرین و راه‌کارها بی‌نتیجه هستند آن‌ها را انجام دهید.

۳- ما را تست نکنید. در صورت درخواست بازگشت وجه حتما این کار را خواهیم کرد. درخواست بی‌مورد و تنها برای تست کردن باعث ایجاد ناراحتی می‌شود.

۴- مشکلات ما را به ما بگویید. اگر همراه با درخواست بازگشت وجه نقاط ضعف و مشکلات ما را هم به ما بگویید از شما سپاسگزار خواهیم بود.

۵- فایل‌ها را برای خود نگه دارید. پس از بازگشت وجه نیازی نیست فایل‌های محصول را از سیستم خود پاک کنید. ممکن است زمانی مجددا  استفاده از آن‌ها به شما کمک کند.

درخواست بازگشت وجه فقط برای اولین خرید شما از سایت ما قابل استفاده است. اگر یک‌بار درخواست بازگشت وجه بدهید، در خریدهای بعدی نمی‌توانید از این گارانتی استفاده کنید.

دلیل: شما با تهیه اولین محصول با روش کار ما و کیفیت محصولات ما آشنا می‌شوید. در صورتی که نظر شما را جلب نکرد احتمالا محصولات دیگر ما هم نیاز شما را برآورده نخواهد کرد.

امکان استفاده از گارانتی برای محصولاتی که بدون پرداخت هزینه و با اعتبار ناشی از بازگشت وجه و یا هدیه خریداری شده‌اند وجود ندارد.

امکان استفاده از گارانتی برای محصولاتی که با استفاده از کد تخفیف و به قیمتی پایین تر از قیمت اصلی خریداری شده‌اند وجود ندارد.

با این کار ضرر نمی‌کنیم؟

بسیاری از همراهان این سوال را از ما می‌پرسند که این‌کار باعث متضرر شدن شما می‌شود و ممکن است بعضی افراد سواستفاده کنند.

معتقدیم:

مشتری ما حق دارد با اطمینان کامل و با خیال راحت به ما پول پرداخت کند.

به شدت به قانون پرداخت بها معتقدیم. شما برای به دست آوردن هرچیز باید بهای آن را پرداخت کنید. اگر جایی چیزی رایگان به دست آوردید مطمین باشید خیلی گران برای شما تمام شده است.

همراهان ما قشر فرهیخته و متفاوت جامعه هستند. کسانی که به دنبال پیشرفت و رشد شخصی و تغییر از طریق آموزش هستند به دنبال سواستفاده نیستند.

به دلایل بالا نزخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است.

البته گاهی ممکن است سواستفاده هم انجام شود. که ما این موارد بسیار نادر و کم را هزینه جلب رضایت همراهان عزیزمان در نظر می‌گیریم.

روش درخواست بازگشت وجه:

در صورت استفاده کامل از محصول و انجام تمرینات و راه‌کارهای ارایه شده و نتیجه نگرفتن می‌توانید با ارسال ایمیل به آدرس info@mohammadvafaei.com و ارایه موارد زیر درخواست بازگشت وجه دو برابری بدهید:

۱- نام و نام خانوادگی

۲- نام محصول و شماره سفارش و تاریخ خرید

۳- شماره کارت بانکی به نام خریدار

۴- کد ملی صاحب حساب

۵- تایید می‌کنید که محصول را به صورت کامل استفاده کرده‌اید و راهکارها و تمرین‌های آن را انجام داده‌اید.

ما به شما اطمینان داریم و اگر خودتان اعلام کنید که این کار را کرده‌اید بدون سوال از شما می‌پذیریم. اما دلیل آن این است که ما به محصولات خود نیز اطمینان داریم و مطمنییم که درصورت  استفاده کامل و اجرای آن به نتایج مورد نظر خواهید رسید.

پس از ارسال موارد فوق وجه شما ظرف سه روز کاری به حساب شما واریز می‌شود.

یک خواهش:

لطفا پیش از درخواست بازگشت وجه، اگر سوالی دارید از ما بپرسید.تمام تلاش ما بر کسب رضایت شما می‌باشد.