مقالات آموزشی راه نهان موفقیت

ساخت عادت‌ های روزانه

عادت ها بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می دهند. تاثیر عادت های روزانه ما در نتایج زندگی و موفقیت هایی که به دست می آوریم بسیار زیاد است. اما چگونه می توان عادت های روزانه خوب در خودمان ایجاد کنیم؟

موفقیت چیست؟

همه به دنبال موفقیت هستیم اما واقعا موفقیت چیست؟ باید ابتدا درک درستی از مفهوم موفقیت داشته باشیم، چه عواملی در رسیدن به موفقیت موثر هستند؟ چه راههایی به موفقیت می رسد و چه چیزی موفقیت نیست. اینها سوالاتی است که در این مقاله به انها پرداخته ایم.

رشد فردی

مشکل استعداد و پیشرفت

متاسفانه بسیاری معتقد هستند که استعداد ندارند، و همین امر مانع موفقیت آنهاست. نظر محمد وفایی را در این باره بشنوید

رشد فردی

فایل صوتی تغییر رفتار

معمولاً پیش می‌آید که ما می‌خواهیم تغییری در خودمان و یا دیگران ایجاد کنیم اما موفق نمی‌شویم. این تغییر می‌تواند مربوط به ترک یک عادت بد یا ایجاد و یا جایگزینی یک عادت خوب باشد.

رشد فردی

تغییر رفتار در خود و دیگران

تغییر عادت کاری سهل و در عین حال دشوار است. معمولاً پیش می‌آید که ما می‌خواهیم تغییری در خودمان و یا دیگران ایجاد کنیم اما موفق نمی‌شویم. این تغییر می‌تواند مربوط به ترک یک عادت بد یا ایجاد و یا جایگزینی یک عادت خوب باشد

رشد فردی

تمرکز رمز موفقیت

شما باید نقطه اساسی را که باید فعالیت‌ها و تلاش‌هایتان روی آن تمرکز داشته باشد را پیدا کنید. پیدا کردن این نقطه یعنی پیدا کردن جهت زندگی و فعالیت‌ها. وقتی شما در جهت درست حرکت می‌کنید حتی اگر بسیار کند حرکت کنید می‌توانید اطمینان داشته باشید که هرلحظه به هدف نزدیک می‌شوید.

ثروت

۱۰ کتاب از میلیاردرها که باید حتما خواند

صحبت کردن به ادمهای خیلی ثروتمند سخت است. چون معمولا اصلا زمان ندارند که به انها دسترسی پیدا کنیم. اما بهترین راه برای حرف زدن با ثروتمندان و درک باورها و اصول آنها خواندن کتابهایشان است.

ثروت

۱۰ راز ثروت میلیاردرهای معروف

آیا تا به حال فکر کرده اید که راز ثروتمند شدن چیست؟ ثروتمندان چه عادتهایی دارند و چگونه با تکیه بر توان خود توانسته اند به ثروت و موفقیت برسند؟ در این مقاله به این سؤال‌ها جواب می دهیم.

Shopping Cart