بهترین و به روزترین مقاله ها در زمینه موفقیت فردی

ارتباط موثر چیست؟

ارتباط موثر ارتباطی است که طرف مقابل ، پیام شما را با حداکثر دقت و دریافت کند و بفهمد. البته اگرچه طرف مقابل و شنونده نیز در درک این پیام نقش دارد اما در ارتباط موثر تلاش بر این است که بتوانیم نقش خودمان را به عنوان ارسال کننده پیام به طور کامل انجام دهیم.

جلوگیری از اهمال کاری با ۶ راهکار واقعا عملی

اگر شما هم جزو اهمال‌کارهای حرفه‌ای باشید احتمالاً سال‌های زیادی است که با این مشکل مواجه هستید. اهمال‌کاری یک عادت بسیار مضر است که زمان ما یعنی مهم‌ترین دارایی ما را هدر می‌دهد. یکی از مهم‌ترین موانع رسیدن به اهداف همین به تعویق انداختن کارهاست. د راین مقاله با راهکارهای عملی جهت جلوگیری از اهمال‌کاری آشنا می‌شوید

رشد فردی

موفقیت در زندگی – جامع‌ترین مطلب + فیلم – آپدیت 2021

همه به دنبال یافتن عامل موفقیت دز زندگی هستیم. شاید یکی از بهترین راهها برای پیدا کردن جواب این سوال جستجو در زندگی و صحبتهای انسانهای فوق موفق درباره عامل موفقیت در زندگی باشد. در این مظلب نظر تعدادی از موفقترین افراد را درباره عامل موفقیت در زندگی جمع آوری کرده ایم.

نقش مهارت در رسیدن به موفقیت

مهارت های شغلی و عمومی مانند ابزارهای کاربردی هستند که به ما کمک می کنند بتوانیم در مبسیر موفقیت با سرعت بیشتری قدم برداریم.

درمان اهمال کاری

اهمال کار هستید؟ از پشت گوش انداختن کارها و عقب افتادن از برنامه هایتان ناراحتید؟ ده روش مفید و تجربه شده برای درمان اهمال کاری را یاد بگیرید.

نقش عادت در موفقیت و چند عادت سازنده موفقیت

بخش زیادی از زندگی ما بر اساس عادت شکل گرفته و رفتارهای ما بیشتر از روی عادت هستند. این اتفاق چگونه می افتد و نغش عادت در موفقیت ما چقدر است؟ چه عادتهای می توانند ما را به سمت موفقیت بیشتر ببرند؟

ساخت عادت‌ های روزانه

عادت ها بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می دهند. تاثیر عادت های روزانه ما در نتایج زندگی و موفقیت هایی که به دست می آوریم بسیار زیاد است. اما چگونه می توان عادت های روزانه خوب در خودمان ایجاد کنیم؟

افزایش عملکرد

معنای واقعی موفقیت چیست؟ نکاتی از موفقیت که نشنیده‌اید

همه به دنبال موفقیت هستیم اما واقعا موفقیت چیست؟ باید ابتدا درک درستی از مفهوم موفقیت داشته باشیم، چه عواملی در رسیدن به موفقیت موثر هستند؟ چه راههایی به موفقیت می رسد و چه چیزی موفقیت نیست. اینها سوالاتی است که در این مقاله به انها پرداخته ایم.

رشد فردی

مشکل استعداد و پیشرفت

متاسفانه بسیاری معتقد هستند که استعداد ندارند، و همین امر مانع موفقیت آنهاست. نظر محمد وفایی را در این باره بشنوید

رشد فردی

فایل صوتی تغییر رفتار

معمولاً پیش می‌آید که ما می‌خواهیم تغییری در خودمان و یا دیگران ایجاد کنیم اما موفق نمی‌شویم. این تغییر می‌تواند مربوط به ترک یک عادت بد یا ایجاد و یا جایگزینی یک عادت خوب باشد.

رشد فردی

تغییر رفتار در خود و دیگران

تغییر عادت کاری سهل و در عین حال دشوار است. معمولاً پیش می‌آید که ما می‌خواهیم تغییری در خودمان و یا دیگران ایجاد کنیم اما موفق نمی‌شویم. این تغییر می‌تواند مربوط به ترک یک عادت بد یا ایجاد و یا جایگزینی یک عادت خوب باشد

رشد فردی

اهمیت تمرکز در موفقیت

شما باید نقطه اساسی را که باید فعالیت‌ها و تلاش‌هایتان روی آن تمرکز داشته باشد را پیدا کنید. پیدا کردن این نقطه یعنی پیدا کردن جهت زندگی و فعالیت‌ها. وقتی شما در جهت درست حرکت می‌کنید حتی اگر بسیار کند حرکت کنید می‌توانید اطمینان داشته باشید که هرلحظه به هدف نزدیک می‌شوید.